ПРО КОМПАНІЮ

Кінокомпанія «Київтелефільм» працює на ринку телевізійних художніх фільмів і серіалів більше 20 років. Компанія має в своєму розпорядженні усі необхідні для виконання повного циклу кіновиробництва ресурси (в т.ч. сценарна група, кастинг-дирекція, ділянка з проектування та будівництва декорацій, повний цикл «post-production» і т.д.)

 Кінокомплекси нашої кінокомпанії оснащені комплектом сучасної техніки, яка забезпечує повний цикл робіт зі створення кінопродукції.

Потужність комплексів дає можливість працювати над трьома проектами з загальним виробленням до 140 хвилин ефірного кінопродукції в день.

 Автономні системи енергопостачання та опалення сприяють безперебійності процесу.

Виробнича база компанії – 8 знімальних павільйонів площею 7000 кв.м, технічні та офісні приміщення, а також ділянка землі площею 20 га в Києві.

Компанія здійснює виробництво телевізійних фільмів і серіалів, маючи в своєму розпорядженні операторську техніку (відеокамери HD), звукове та освітлювальне устаткування, монтажні апаратні FinalCut HD, звукові студії Nuendo, портативну станцію запису синхронного звуку Nuendo, графічну студію, студію мовного озвучування.