Олена Коломіна: Заради цікавої ролі готова на експерименти із зовнішністю

23 Січня 2022
{{ item.title }}

«Кінокомпанія «Київтелефільм» продовжує роботу над 16-серійною мелодрамою «Подолання». Картина знаходиться на етапі постпродакшну і незабаром вийде в ефір на телеканалі «СТБ».

Режисура серіалу лягла на плечі Юрія Осипова. Оператором-постановником проекту виступив Андрій Шкір. А головну жіночу роль у картині виконала відома актриса театру та кіно Олена Коломіна.

У перших серіях глядачі побачать її героїню Маргариту Сорокіну бешкетним веселим дівчам, проте з розвитком сюжету персонаж поступово трансформується і ближче до розв’язки картини, зазначає актриса, вона постане вже в образі серйозної принципової дівчини з сильним характером.

«За три-чотири місяці Рита переживає безліч потрясінь, біль втрати, зраду, долаючи при цьому себе, обставини та намагаючись розібратися, де добро, а де зло. Вона дуже часто опиняється на піку своїх емоційних переживань, гостро реагує на події, змушена швидко приймати рішення тощо. І це було дуже цікаво грати», – ділиться подробицями Олена Коломіна.

В інтерв’ю журналістам актриса також наголосила, що була затверджена на цю роль практично за півроку до старту знімального процесу. Її кандидатура видалася режисеру-постановнику проекту Юрію Осипову, з яким вони раніше співпрацювали під час зйомок відомого серіалу «Щаслива всупереч» (робоча назва «Незважаючи ні на що»).

«І так склалося, що отримавши знову пропозицію зайняти режисерське крісло та прочитавши сценарій, він побачив мене в ролі головної героїні, про що й повідомив пізніше. Мене, у свою чергу, також дуже зацікавив цей матеріал, тому ми заздалегідь домовилися про подальшу співпрацю», – розповідає вона.

Спеціально для зйомок у картині «Подолання» акторці довелося змінити звичний образ. Зокрема, у новій картині глядачі побачать її довговолосою білявкою. За її словами, це стало для неї цікавим досвідом.

«Що називається, від зовнішнього до внутрішнього, як казав Михайло Чехов. У цьому, правда, є щось і це дуже допомагає в роботі», – ділиться Олена Коломіна.

Причин таких змін у зовнішності, каже, було відразу кілька. По-перше, режисер бачив її героїню саме у такому образі. А, по-друге, зазначає вона, це було зроблено з метою поділу за типажем головної героїні та її подруги.

«Я знала, що на цю роль пробується чудова артистка Соня Ардова, але, оскільки в реальному житті ми обидві блондинки і носимо каре, могли виникнути сумніви щодо допустимості такого тандему в кадрі. Тому в результаті було ухвалено рішення трохи змінити мені зачіску», – пояснює актриса.

За її словами, напередодні старту знімального процесу їй довелося трохи понервувати. Каже, вже неодноразово співпрацювала з «Київтелефільмом», однак у групу, яка працювала над створенням цієї картини, потрапила вперше, і тому було хвилювання щодо того, як її прийме новий колектив. Однак, вже на знімальному майданчику, зрозуміла, що всі переживання марні.

«Знімальна група виявилася просто неймовірною і у нас була дуже дружня атмосфера. Люди працюють уже багато років разом і за час співпраці навчилися розуміти одне одного буквально з півслова, з півпогляду і навіть «півпідняття» брови (Усміхається, – Ред.)…», – резюмує актриса.

***

Повну версію інтерв’ю з виконавицею головної ролі у серіалі «Подолання» Оленою Коломіною можна прочитати тут.

***

Нагадаємо, зйомки 16-серійної мелодрами «Подолання» проходили у Києві та Київській області восени 2021 року. Повним циклом виробництва серіалу «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається на замовлення телеканалу «СТБ».

Детальніше про сюжет, акторський ансамбль і знімальний процес картини можна прочитати в матеріалі:

«Київтелефільм» почав зйомки серіалу «Подолання»

___________________________

«Подолання»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автор сценарію: Ніна Абрикосова

Режисер-постановник: Юрій Осипов

Оператор-постановник: Андрій Шкір

Художник-постановник: Віталій Шаматієнко

Художник по костюмах: Анна Крупницька

Художник по гриму: Олена Дубина

Лінійний продюсер: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери телеканалу «СТБ»: Людмила Семчук, Катерина Шевелюк

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також