Новини

Сергій Щербин про проект «Я заберу твою сім’ю»: Перед нами стоїть складне, але цікаве завдання

28 Вересня 2021
{{ item.title }}

Знімальна група «Кінокомпанії «Київтелефільм» продовжує роботу над 16-серійною мелодрамою «Я заберу твою сім’ю». Картина знімається за замовленням телеканалу «Україна» і вийде в ефір до кінця поточного року.

Сценарій серіалу повний інтриг і сюжетних поворотів, що разом з яскравим зірковим акторським складом, поза сумнівом, підігріє інтерес глядачів до подій, що відбуватимуться на екрані. Відповідно до сюжету головна героїня Олена, яка поклала себе на вівтар сім’ї, в якийсь момент отримує удар в спину від найближчих людей, і, не впоравшись з цим, вирішує піти з життя.

За крок від загибелі, вона зустрічає незнайомця, який рятує її від непоправного вчинку. Проте, бачачи в якому відчаї знаходиться жінка, він вирішує скористатися моментом, і пропонує їй вплутатися в авантюру, завдяки якій сподівається знищити свого давнього ворога і конкурента. Розуміючи, що назад дороги немає, Олена приймає усі його умови, але навіть не здогадується, чим це для неї обернеться.

За словами режисера-постановника картини Сергія Щербина, сценарій прописаний таким чином, що упродовж усієї історії в стосунках персонажів присутня велика кількість недомовленостей. Їм є що таїти один від одного, чого побоюватися і про що турбуватися навіть в моменти, здавалося б, найбуденніших діалогів. Тому, відмічає він, перед командою, що працює над створенням серіалу, стоїть дуже непросте, але однозначно цікаве завдання.

«Герої мають бути внутрішньо дуже наповненими, адже у нас є серйозні сюжетні повороти, що перевертають їх життя. Є неймовірно гострі моменти, які, як кажуть, – на розрив аорти… Тобто актори повинні прожити дуже насичене внутрішнє творче життя, щоб передати драматичні моменти, що відбуваються з їх персонажами», – говорить Сергій Щербин.

«І навіть щільність кадрів в нашому випадку має бути сильнішою. Тому що першого плану як такого немає. Є другий. Тобто персонаж говорить про одне, думає про друге, а діє і зовсім по-третьому. Ось таке от складне, але цікаве завдання», – додає він.

За його словами, на проекті склався «чудовий акторський кістяк». Зокрема, ключові ролі в картині виконають Анна Міклош, Олександр Нікітін, Ігор Рубашкін, Євгенія Осипова, Олексій Зубков, Олександра Каштанова, Андрій Нестеренко, Наталія Васько та ін.

«З деякими артистами я вже працював. І приємно, що ми знову разом сіли в цей «човен». Тому що це дійсно дуже сильні професійні актори. Ми розмовляємо з ними (стосовно матеріалу, – Ред.) і вони розуміють, наскільки зараз важливо максимально витрачатися внутрішньо, щоб з’являвся як раз-таки ось цей другий план, про який я говорив вище», – резюмує режисер.

***

Нагадаємо, зйомки 16-серійної мелодрами «Я заберу твою сім’ю» стартували в першій половині вересня і продовжаться до листопада поточного року включно. Картина зніматиметься в Києві і Київській області.

__________________________

«Я заберу твою сім’ю»

***

16 серій

Мелодрама

2021 р.

***

Автор сценарію: Яна Романенко

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Антон Вербин

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Директор знімальної групи: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Ірина Черняк, Вікторія Корогод

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також