НовиниТоп новина

Стартували зйомки детективного серіалу «Вероніка»

17 Грудня 2021
{{ item.title }}

«Кінокомпанія «Київтелефільм» розпочала зйомки гостросюжетної 8-серійної мелодрами «Вероніка».

Режисерське крісло у новому проекті зайняв Сергій Щербин, а операторський цех очолив Антон Вербин.

За словами творців картини, вона порадує глядачів захопливою детективною історією, закладеною в основу її сюжету, а також яскравим акторським ансамблем.

Ролі у серіалі виконають такі відомі артисти, як Альона Коломіна, Олексій Зубков, Максим Радугін, Роман Полянський, Аліна Гросу, Аліна Ланіна, Олександр Наумов, Дмитро Соломикін, Владислава Глеба та ін.

«Поки що мене приємно радують актори. На мій погляд, вони дійсно дуже підходять на ці ролі: і за фактурою, і за ступенем свого професіоналізму і таланту. І перший знімальний день вселяє в мене великі надії», – зазначає режисер-постановник серіалу Сергій Щербин.

За його словами, сценарій проекту, крім мелодраматичної лінії, щедро приправленої детективною складовою, включає також елементи жанру хорор.

Зокрема, історія розповідає про життя молодої жінки Вероніки Сініциної, у якої за дивних обставин гинуть одразу дві подруги. Головна героїня, бачачи прогалини у роботі слідчих органів, намагається самотужки розгадати таємницю їхньої смерті, але згодом і сама опиняється залученою до смертельно небезпечної гри.

Дотримуватися жанрової особливості матеріалу творці фільму наміряються в тому числі завдяки застосуванню відповідних прийомів зйомки. За їхніми словами, це дозволить створити атмосферу в кадрі, здатну «полоскотати нерви глядачеві» і максимально залучити його до спостереження за тим, що відбувається на екрані.

Виробництвом серіалу «Кінокомпанія «Київтелефільм» займається на замовлення телеканалу «Україна». Зйомки картини відбуватимуться у Києві та Київській області, і триватимуть до лютого 2022 року.

***

Нагадаємо, наприкінці листопада поточного року «Київтелефільм» розпочав зйомки 16-серійної мелодрами «Маргарита». Також на стадії виробництва на сьогоднішній день знаходиться картина «Ти мене ніколи не забудеш».

_________________________________

«Вероніка»

***

Мелодрама

8 серій

2021 р.

***

Автори сценарію: Едуард Алієв, Олена Левіна

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Антон Вербин

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Директор знімальної групи: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Продюсери ТРК «Україна»: Ірина Черняк, Вікторія Корогод

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

 

Читайте також