Новини

Влада Веревко: У мене була мрія зіграти оперативницю

16 Січня 2022
{{ item.title }}

У понеділок, 17 січня, в ефірі телеканалу «Інтер» стартує показ 24-серійного гостросюжетного іронічного детективу «Провінціал». Над створенням картини працювала команда «Кінокомпанії «Київтелефільм». Режисером-постановником виступив Сергій Щербин, а операторський цех очолив Антон Вербин.

Одну із ключових ролей у серіалі виконала актриса Влада Веревко.

У картині «Провінціал» глядачі побачать її в образі співробітниці оперативної групи – старшого лейтенанта Олени Старобельської. Дівчина розумна, вродлива і за сюжетом закохана у головного героя картини – Миколу Семашка. Водночас, сама героїня подобається абсолютно іншому персонажу – капітану Єлістратову, через що в колективі виникає справжній любовний трикутник.

«Я завжди мріяла зіграти поліцейського чи слідчого, і тому дуже рада, що моя перша кіноробота на Батьківщині виявилася саме такою», – каже в інтерв’ю журналістам Влада Веревко.

За словами актриси, після прочитання сценарію у неї склалося враження, ніби образ Олени був списаний із неї самої. Зазначає – її героїня жартує і часом поводиться так само, як вона це робить у реальному житті. Тому, каже, на етапі проб закрадалася навіть думка про те, що буде дуже прикро не отримати цю роль.

Дізнавшись же про те, що затверджена, зізнається, перебувала в приємному шоці і була рада, що в неї повірили. Адже спочатку думала, що можливість зіграти Олену буде надано більш медійній актрисі.

«Потрапити відразу в такий колектив, на такий продакшн і в картину з таким сценарієм – це чудова можливість для мене, як для актриси, і, звичайно ж, шикарний досвід», – наголошує Влада Веревко, додаючи, що під час роботи над проектом усередині команди склалися добрі дружні стосунки.

«Я не новачок у роботі за кордоном, але тут, на Батьківщині, це мій перший такий досвід роботи і про таких партнерів, напевно, можна було тільки мріяти. Хлопці виявилися дуже веселими, душевними. Я була щаслива працювати з ними», – каже актриса про партнерів по знімальному майданчику.

***

Повну версію інтерв’ю з актрисою Владою Веревко про зйомки картини «Провінціал» можна прочитати тут.

***

Нагадаємо, зйомки 24-серійного серіалу «Провінціал» проходили навесні-літом 2021 року в Києві та Київській області. Повним циклом виробництва картини займалася «Кінокомпанія «Київтелефільм».

___________________

«Провінціал»

***

24 серії

Кримінальна мелодрама

2021г.

***

Автор сценарію: Георгій Конн

Режисер-постановник: Сергій Щербин

Оператор-постановник: Антон Вербин

Художник-постановник: Олександр Уколов

Художник з костюмів: Тетяна Зубарєва

Художник з гриму: Ірина Бойцова

Директор знімальної групи: Артем Суліга

Виконавчий продюсер: Павло Карван

Генеральний продюсер: Валентин Опалєв

Читайте також