Дві сторони однієї Анни
 • Жанр: Мелодрама
 • Рік: 2009
 • Кількість серій: 60 серій
 • Прем’єра: 21 червня 2009 («Інтер», Україна), 18 жовтня 2009 («РТР», Росія)

Дві сторони однієї Анни

Анна Шелягіна – молода дівчина, живе в південному портовому місті зі своєю мамою і братом Сергієм. Анна вчиться на економіста, але в душі плекає бажання стати актрисою. Вона підробляє доглядальницею у Валентини Іванівни Погребінської, багатої і впливової вдови банкіра.

Брата Ганни Сергія збиває машина, за кермом якої сидить Віктор, безвідповідальний старший син мільйонера Володимира Данилова. Використовуючи свій вплив і гроші, Володимиру Данилову вдається «відмазати» його від в’язниці. У розпачі Анна і її мати намагаються звернутися на телебачення і в пресу, щоб міліції не так легко було спустити справу про наїзд «на гальмах». Але гроші Данилова роблять свою справу – преса мовчить. Данилов – старший дає Віктору грошей і пропонує йому купити мовчання потерпілих. Віктору ця місія не вдається. У пориві сказу, і під впливом страху за свою кар’єру він підпалює будинок Анни, думаючи, що вона з матір’ю вдома. Однак, при пожежі гине мати Анни і Марія, наречена Сергія. Переживаючи за життя Ганни і Сергія, Валентина Іванівна відправляє їх в столицю, а Марію ховають під ім’ям Анни. Для всього світу Анна Шелягіна померла.

Дмитро Данилов – середній син мільйонера – не зміг забути Анну, з якою познайомився під час прослуховування в театральній школі. Але Анна зникла.

Минає рік, стан Сергія погіршується. І він гине. Анна повертається в рідне місто і клянеться помститися Віктору Данилову за свого брата і матір. І стає новою людиною, рішуче налаштованим на помсту. Змінює і ім’я. Вона стає Ганною Шелест, зближується із сім’єю Данилових, в їх фірму. Анна Шелест пильно стежить за Віктором, шукає і знаходить докази скоєних ним злочинів. Вона полює на нього. Але Віктор – сильний, злий і безпринципний противник. Він відчуває небезпеку з боку Анни і починає полювати на неї. Анна кидається між почуттям до Дмитра і боргом по відношенню до своєї загиблої сім’ї.

Що переможе? Помста? Або любов?

 • Режисер: Олег Масленников, В'ячеслав Альошечкін
 • Продюсер: Валентин Опалєв
 • Оператор: Костянтин амброзії, Денис Чернишов
 • У ролях: Ольга Павловець, Анатолій Сміранін, Еммануїл Віторган, Антон Феоктистов, Олександр Попов, Євгенія Лоза, Людмила Нільська, Володимир Яглич, Людмила Чурсіна, Наталя Рудова, Наталія Худякова, Катерина Шенфельд, Софія Письман, Олександр Дьяченко, Лілія Ребрик, Сергій Романюк, Ярослав Гуревич , Євген Пашин, Володимир Горянський, Вікторія Білан, Анна Палійчук, Катерина Пурцеладзе, Олег Мосальов, Світлана Зубченко, Олексій Агопьян, Тарас Готовцев, Юрій Яковлєв-Суханов, Юрій Горошко та ін.
 • Автор сценарію: Марина Меднікова, Олена Терешкова
 • Композитор: Тимур Полянський
 • Художник: Володимир Павлюх
Інше проекти