«Стрекоза»
  • Жанр: Кримінальна мелодрама
  • Рік: 2017
  • Кількість серій: 4 серії
  • Прем’єра: 2 вересня 2018 (ТРК Україна)

«Стрекоза»

Вона – аферистка, виросла у дитбудинку і вже давно заборонила собі мріяти про сім’ю, звикла покладатись тільки на себе. За здатність забалакати кого завгодно отримала прізвисько Стрекоза.

Він – капітан поліції. Ігор. Її повна протилежність. Правильний, порядний, педантичний. Давно мріє посадити Стрекозу, яка завжди залишає його з носом. Ця парочка на дух не переносить один одного. І жоден з них не зізнається навіть самому собі, що їх тягне одне до одного.

Ігорю все ж вдається зловити Стрекозу, але вона виявляється єдиним свідком у гучній справі проти кримінального авторитета Руминцева. Поліція пропонує Ірині угоду: її свідчення в обмін на безпеку і «амністію» всіх її минулих грішків. Загнана в кут Стрекоза погоджується, не уявляючи, що до суду їм з Ігорем, який приставлений до неї в якості охорони, доведеться жити в іншому місті під виглядом закоханого подружжя. І без того непроста ситуація ускладнюється тим, що парочку, яка вічно свариться, селять в комунальну квартиру, де живе дуже ексцентричний старий-письменник і двоє дітей, чия мати кудись зникла. Так, під одним дахом опиняються одразу п’ять самотностей, які за збігом обставин стають справжньою родиною..

Інше проекти