В полоні у минулого
  • Жанр: Детектив, мелодрама
  • Рік: 2021
  • Кількість серій: 16 серії
  • Прем’єра: лютий 2021 (ТРК Україна)

В полоні у минулого

Колись талановитий хірург, а тепер патологоанатом Віра – «професійна» старша сестра. Саме до неї, а не до їх хоч і люблячої, але надмірно владної матері Аллі, приходять за порадою і за допомогою її сестри – слабохарактерна Ліда, самовпевнена Катя, а також добрий, але дуже вже розпещений мамою молодший брат Іван.

Живучи однією роботою і сім’єю, Віра давно поставила хрест на своєму особистому житті. І не спроста. Дівчина не вірить чоловікам. У минулому на очах у маленької Віри батько кинув вагітну Аллу, промінявши її на якусь вітряну блондинку. Та й у самої Віри невеселий досвід відносин. Її перша любов – веселун-роздовбай Васька, кинув її без пояснень, щоб одружитися з іншою. Але ж вона так йому вірила … І так любила!

Але час лікує. І ось, через багато років, в житті Віри з’являється інший – Федір – її колега і кращий друг – слідчий з особливо тяжких справ. Гарний, правильний, інтелігентний – повна протилежність хуліганський виразці -Василю. І Віра закохується. Будучи впевненою, що її почуття взаємні, дівчина хоче зізнатися йому в любові, але не встигає. Федір радісно повідомляє, що одружується з іншою і просить Віру бути свідком у нього на весіллі.

Щоб уникнути цього, засмучена Віра бере відпустку і повертається в рідне містечко – в їх сімейний готель. Там вона сподівається сховатися від усіх життєвих негараздів, зрозуміти, як їй жити далі. Але їй не вдається це зробити, тому що раптово вона з’ясовує, що її молодший брат Іван влип в кримінальну історію. Дівчина, з якою він познайомився в клубі і привіз до них в готель, на ранок виявляється мертвою. Сам Ваня не пам’ятає, що сталося вночі. Але що ще гірше, намагаючись допомогти коханому синочку уникнути в’язниці, їх мати Алла, не довго думаючи, позбулася тіла. І допомагає їй в цьому той самий Вася, якого колись потенційна теща Алла терпіти не могла.

В результаті законослухняна Віра виявляється між двох вогнів: або здати поліції сім’ю, або прикрити дорогих їй людей і своїми силами з’ясувати, хто стоїть за цим вбивством. Ситуація ускладнюється, коли розслідування доручають Федору, від якого у Віри до цього моменту не було таємниць.

Але найстрашніше, чим глибше копає Віра, тим більше дивні, неприємні, відверто страшні речі починають відбуватися в їхній родині. Дівчина розуміє: за цими бідами хтось стоїть. Хтось злий, мстивий, хтось хто прагне за будь-яку ціну знищити сім’ю Алли. Заплатити за їх темне минуле, про яке Віра не знає…

  • Режисер: Олександр Мохов
  • Продюсер: Валентин Опалєв
  • Оператор: Андрій Шкір
  • У ролях: Світлана Смирнова-Марцинкевич, Інга Оболдіна, Петар Зекавіца, Кирило Кузнєцов, Христина Ісайкіна, Степан Лапін, Катерина Владимирова, Інна Коляда, Дмитро Блажко, Аліна Гросу, Ірина Мохова, Ксенія Нікішина та ін.
  • Автор сценарію: Яна Романенко
  • Художник: Віталій Шаматієнко
Інше проекти